Orzechowe Sady

ELEO Development Andrzej Bieńczak i Wspólnicy Sp.j. została powołana w 2000 roku. Głównym celem firmy jest realizacja nowoczesnych i komfortowych inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie i na jego obrzeżach.
Firma powstała w celu prowadzenia działalności w zakresie wykonywania robót ogólnobudowlanych związanych z wznoszeniem budynków                            oraz tworzenia konstrukcji i pokryć dachowych. Spółka działa także w branży zagospodarowania nieruchomości, jak również w kupnie, sprzedaży           oraz wynajmie budynków i gruntów.

Motto firmy: ” Nie tylko zarabiamy, ale też pomagamy!”

ELEO Development w 2002 roku założyła instytucję „Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak”, której celem jest niesienie pomocy dzieciom ubogim, chorym, niepełnosprawnym, z rodzin patologicznych, a także wybitnie zdolnym.

 

Doświadczenie

ELEO Development buduje budynki jednorodzinne na terenie Polski od 1970 roku, z krótką przerwą w latach 1987 – 1990 firma prowadzi inwestycje     w Austrii.
Domy zostały wybudowane z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości, o zróżnicowanej architekturze i stopniu wykończenia.

Pan Andrzej Bieńczak jest jedynym deweloperem w Polsce, który wybudował 100 domów, z których każdy odznacza się unikalnym charakterem.

Za swoje osiągnięcia deweloper został uhonorowany m.in. następującymi nagrodami:
– Przedsiębiorstwo Fair Play za rok 2000, 2001, 2002 – złoty certyfikat
– Lider Rynku – Najlepsza w Polsce Firma w zakresie budowy i sprzedaży gotowych do eksploatacji domów jednorodzinnych w 2002 roku.

 

Zrealizowane inwestycje

Osiedle Marysieńka – Rzeszów, ul. Kamińskiego
Osiedle Piotrowe Pole – Rzeszów, ul. Miłocińska
Osiedle Staromieście Sady – Rzeszow, ul. Owocowa